Otwierając się na Nowe

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 18, listopad 2019

Akademia Życia

Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich

zapraszają na warsztat kreacji Nowego 2020 Roku

OTWIERAJĄC SIĘ NA NOWE

prowadzący Jacek Borowicz i Paweł Trzciński

14 – 15 grudnia 2019 w Warszawie

Zapraszamy Ciebie na warsztaty, na których przygotujesz swoją wizję Nowego 2020 roku. Przełom starego i nowego roku to czas, kiedy podsumowujemy minione doświadczenia, czerpiąc energie z tego co spełnione, dokonane i zakończone a jednocześnie kontaktujemy się z niezwykłą, lotną energią Nowego, która zachęca nas do rozpoczynania, sięgania dalej, wyruszania w podróż. Nowy Rok to zaś okazja do spotkania z tym, co… Nowe.

Poprzez udział w pracach indywidualnych i grupowych będziesz świadomie pracować nad swoimi celami, planami i marzeniami.

· Użyjemy w tym celu metody ustawień systemowych. Ustawienia systemowe kojarzą się z pracą dotycząca przeszłości. Potencjał tej metody jest jednak znacznie większy… Czy chcesz się dobrze ustawić na nowy 2020 rok?

· Naszą wizję zasilamy energią kreatywności, czerpiąc ją ze świadomego oddechu i ruchu. Z intencją połączenia się twórczą energia życiową weźmiemy udział w sesji oddechowej.

Opłata: 390 zł. Dla osób biorących udział w wakacyjnych wyjazdach z Akademią Życia 290 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko, 501 625 528, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.agnieszkajurko.pl