Żyć bardziej, być więcej, czuć głębiej…

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: czwartek, 24, październik 2019

Żyć bardziej, być więcej, czuć głębiej…

Wrocław 26.10.2019 r.

Najnowsze ustawienia systemowe z Jackiem Borowiczem

„Żeby mieć energię, aby wyruszyć, musisz mieć siłę, aby coś za sobą zostawić” – zdanie zasłyszane na jakimś filmie, gdzie ważny motywem było przekraczanie granic i podróż w nieznane, inspiruje mnie do podjęcia pracy nad tematem: uwalniania tego, co z pozoru przeszłe – ale wciąż trzymające nas w miejscu. Sprawy niedokończone, słowa niewypowiedziane, gesty niewykonane, emocje niewyrażone, są jak kotwice, które trzymają statek na uwięzi. Jesteś stworzona/stworzony żeby wypłynąć na ocean swego życia. Czy jest coś, co chciałbyś/chciałbyś pozostawić za sobą ażeby żyć bardziej, być więcej, czuć głębiej?

Jeśli więc:
 - chcesz pracować z tematem wymagającym odpuszczenia, wybaczenia, uwolnienia,
 - chcesz poczuć jak uwalniająca może być akceptacja,
 - chcesz przekroczyć ograniczające Cię wzorce życiowe i powtarzające się schematy,
 - chcesz pracować nad uwolnieniem energii pomyślności w sprawach osobistych i zawodowych, odzyskując siebie jako osobę Właściwą, Wystarczającą i Wartościową,
 - chcesz tworzyć satysfakcjonujące związki i skutecznie poprawić swoje relacje z bliskimi Ci osobami,
 - chcesz zapoznać się ze sposobem pracy w ramach ustawień systemowych, lub
 - jesteś gotowa/gotowy podjąć indywidualną pracę nad istotnym dla Ciebie tematem…
…to zapraszam Cię na warsztat, dający możliwość pracy w grupie połączonej z rozwiązywaniem swojego problemu na jej forum (ustawienie indywidualne) oraz aktywnego, inspirującego do własnej przemiany uczestnictwa w pracach ustawieniowych innych osób.

Warsztaty prowadzi dr Jacek Borowicz, pedagog myślenia twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1989 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia, praktyk NLP oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie, wykładowca Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych (AWF Wrocław), a na co dzień nauczyciel akademicki. Metodę ustawień systemowych doskonali we współpracy z Heiko Hinrichs’em ( Instytut Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie).

Czas: niedziela 26 października  2019 r. godz. 10.00 – 17.00.
Miejsce: Wrocław, ul. Podwale 65/1.
Informacje, zapisy i sprawy organizacyjne:
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 nr tel. 607288322.